Latviski   

Autosalons

Autosalonā "RAISER" Jūs varat izvēlēties dažādu marku un modeļu lietotas automašīnas un varat iegādāties tās par pieņemamu cenu. Autosalonā pastāvīgi piedāvājumā ir 50 un vairāk automobīļu.

Piedāvātie pakalpojumi:

 

 

 

 

 

 

 

<ul class="" list-1"="" p6="">

 

 

 

  • Pirkšanas-pārdošanas dokumentu noformēšana. (Rēķins-Uzziņa). Rēķinu - uzziņu izrakstīšana, transporta līdzekļa īpašnieka juridiskā maiņa uz vietas, pakalpojuma maksa 25 Eur.
  • Pārdošana un pieņemšana komisijā. Pārdošana, izmantojot mūsu autosalona starpniecību, ļaus Jums pārdot transporta līdzekli pēc Jūsu noteiktās cenas, pie tam Jums nebūs jāmeklē pircējs, jātērē laiks automašīnas atrādīšanai un jākaulējas par cenu. Visas šīs rūpes mēs ņemam uz sevi. Jūsu transporta līdzekļa glabāšana un autostāvvieta  20 Eur  mēnesī.  
  • Līzings, apdrošināšana. Mēs piemeklējam un piedāvājam visizdevīgākos nosacījumus automašīnas iegādei līzingā (konsultācijas un palīdzība līzinga noformēšanā), kā arī OCTA, KASKO apdrošināšanas noformēšana kopā ar apdrošināšanas kompāniju BTA. 
  • Sagatavošana pārdošanai. Mūsu autosalons palīdzēs Jums veikt pirmspārdošanas automašīnas priekšdarbus: tīrīšana, tehniskā pārbaude un defektu novēršana mūsu autoservisā, tehniskās apskates iziešana, reklāma masu saziņas līdzekļos, kā arī internetā.
  • Piegāde no Vācijas. Mūsu autocentrā Jūs varat pasūtīt automašīnu no Vācijas. Mūsu partneri Vācijā sazināsies ar automašīnas pārdevēju un pilnībā pārbaudīs automobiļa kvalitāti, tā vēsturi. Pie tam visos gadījumos ir iespējams samazināt automašīnas pirkuma summu. Mūsu partnera izmaksas Vācijā sastāda 350 Euro.

   Pēc Jūsu vēlēšanās, pēc automašīnu reģistrācijas CSDD, mēs varam veikt automašīnas tehnisko apkalpošanu un iziet tehnisko apskati, tāpat arī uzstādīt nepieciešamo signalizāciju, saskaņā ar apdrošināšanas kompānijas prasībām un izdevīgi apdrošināt Jūsu automobili (OCTA, KASKO).

   Ja Jūs atradāt paši automašīnu Vācijā, mūsu partneri varēs novērtēt tā kvalitāti un palīdzēt iegādāšanas procesā.

    Tāpat arī varat uzdot sev interesējošus jautājumus sadaļā „Kontakti”.

  • Automobīļu apmaiņa. Mēs varam piedāvāt Jums izdevīgu Jūsu automašīnas apmaiņu pret citu. Bezmaksas Jūsu automašīnas novērtēšana uz vietas.

Akcijas

 • Februāris 07.02.2020

  Cienījamie klienti! Firma „Raiser” no 10.02.2020 līdz 14.02.2020 -NESTRĀDĀ. Būsiet gaidīti 17.02.2020  no 9;00 līdz...vairāk

 • Decembris 20.12.2019

  Cienījamie klienti un sadarbības partneri! Informējam, ka Autocentrs „Raiser” dodas Ziemassvētku brīvdienās no 23.12.2019 līdz...vairāk

 • Septembris 06.09.2019

  Automašīnām VW un AUDI 1983-2008 izlaiduma gada rezerves daļu no Vācu ražotājiem izpārdošana ar 60%...vairāk

 • Augusts 09.08.2019

  Sakarā ar  Autocentra „RAISER” darbības jomas maiņu, K.Ulmaņa gatve 3, Rīgā ,tiek iztirgoti visi preču...vairāk

 • Augusts 07.08.2019

  Cienījamie klienti! Sākot ar 08.08.2019.Autocentrs „Raiser” nesniedz autoservisa pakalpojumus.Paldies par sapratni un atvainojamies par sagādātām...vairāk