Latviski   

Autosalons

Autosalonā "RAISER" Jūs varat izvēlēties dažādu marku un modeļu lietotas automašīnas un varat iegādāties tās par pieņemamu cenu. Autosalonā pastāvīgi piedāvājumā ir 50 un vairāk automobīļu.

Piedāvātie pakalpojumi:

 

 

 

 

  • Pirkšanas-pārdošanas dokumentu noformēšana. (Rēķins-Uzziņa). Rēķinu - uzziņu izrakstīšana, transporta līdzekļa īpašnieka juridiskā maiņa uz vietas, pakalpojuma maksa 25 Eur.
  • Pārdošana un pieņemšana komisijā. Pārdošana, izmantojot mūsu autosalona starpniecību, ļaus Jums pārdot transporta līdzekli pēc Jūsu noteiktās cenas, pie tam Jums nebūs jāmeklē pircējs, jātērē laiks automašīnas atrādīšanai un jākaulējas par cenu. Visas šīs rūpes mēs ņemam uz sevi. Jūsu transporta līdzekļa glabāšana un autostāvvieta  20 Eur  mēnesī.  
  • Līzings, apdrošināšana. Mēs piemeklējam un piedāvājam visizdevīgākos nosacījumus automašīnas iegādei līzingā (konsultācijas un palīdzība līzinga noformēšanā), kā arī OCTA, KASKO apdrošināšanas noformēšana kopā ar apdrošināšanas kompāniju BTA. 
  • Sagatavošana pārdošanai. Mūsu autosalons palīdzēs Jums veikt pirmspārdošanas automašīnas priekšdarbus: tīrīšana, tehniskā pārbaude un defektu novēršana mūsu autoservisā, tehniskās apskates iziešana, reklāma masu saziņas līdzekļos, kā arī internetā.
  • Piegāde no Vācijas. Mūsu autocentrā Jūs varat pasūtīt automašīnu no Vācijas. Mūsu partneri Vācijā sazināsies ar automašīnas pārdevēju un pilnībā pārbaudīs automobiļa kvalitāti, tā vēsturi. Pie tam visos gadījumos ir iespējams samazināt automašīnas pirkuma summu. Mūsu partnera izmaksas Vācijā sastāda 350 Euro.

   Pēc Jūsu vēlēšanās, pēc automašīnu reģistrācijas CSDD, mēs varam veikt automašīnas tehnisko apkalpošanu un iziet tehnisko apskati, tāpat arī uzstādīt nepieciešamo signalizāciju, saskaņā ar apdrošināšanas kompānijas prasībām un izdevīgi apdrošināt Jūsu automobili (OCTA, KASKO).

   Ja Jūs atradāt paši automašīnu Vācijā, mūsu partneri varēs novērtēt tā kvalitāti un palīdzēt iegādāšanas procesā.

   Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt pa telefonu 29206144. Tāpat arī varat uzdot sev interesējošus jautājumus sadaļā „Kontakti”.

  • Automobīļu apmaiņa. Mēs varam piedāvāt Jums izdevīgu Jūsu automašīnas apmaiņu pret citu. Bezmaksas Jūsu automašīnas novērtēšana uz vietas.
  • Kontaktinformācija.mob.28350252

Akcijas

 • Marts 07.03.2019

  Sveiciens sievietēm 8.martā!  Daudz ziedu, mīlestības un skaistu pavasari novēl Autocentra „Raiser” kolektīvs. Svētku dienā ...vairāk

 • Marts 01.03.2019

  *AKCIJA! Atlaides summējas!!! Piekares remontam...vairāk

 • Marts 01.03.2019

  Mikroautobusu remonts! Autocentrs „Raiser” veic visu veidu remontdarbus komerctransportam. Dzinēja, ritošās daļas, piekares ,bremžu...vairāk

 • Februāris 28.02.2019

  Jaunums! Nodrošinām rezerves daļu piegādi pa Latviju. http://www.raiser.lv/lv/rezervesdalu-veikals/rezerves-dalas/ Tel.67605555 ...vairāk

 • Februāris 25.02.2019

  Izdevīgas cenas virsbūves remontam un krāsošanai 10-15 gadus veciem automobīļiem. Virsbūves remonts vienai detaļai sākot...vairāk